+380965670447

painttechnology.ua@gmail.com

 

Вибір фарби для деревини

 

 Вибираючи матеріали для фарбування дерева, вкрай важливо звертати увагу на такі фактори:

 

  • Порода деревини - для несучих конструкцій (крокв, перекриттів, стін) зазвичай використовують хвойні породи, а для внутрішньої обробки - деревину листяних або ж цінних порід дерева;

 

  • Умови експлуатації дерев'яних конструкцій (наприклад, наявність підвищеної вологості);

 

  • Можливість і способи попередньої обробки дерев'яних конструкцій перед монтажем;

 

  • Можливість повторної обробки;

 

  • Сумісність фарби з попередніми покриттями.

 

Матеріали для фарбування деревини

 

За зовнішнім виглядом лакофарбові матеріали можна умовно розділити на дві групи: прозорі покриття і непрозорі фарби.

Прозорі покриття - це захисні лазурі (глазурі), пропітки і лаки. Вони можуть містити добавки пігментів і виявляти природну структуру дерева.

 

Непрозорі фарби включають в себе фарби на органічних розчинниках (алкідні, акрилові, масляні, перхлорвінілові, поліуретанові) і водно-дисперсійні акрилові фарби. Серед фарб на органічних розчинниках найбільш популярні алкидні, акрилові і поліуретанові фарби.

 

Вони користуються популярністю завдяки високій якості покриттів, простоті і зручності застосування. Широко відомі акрилові лаки і фарби активно використовуються для внутрішньої і зовнішньої фарбування найрізноманітніших дерев'яних конструкцій. Особливість цих фарб - низька водонепроникність, завдяки чому на покриті ними дерев'яні елементи мало впливають коливання вологості. Саме тому масляні фарби використовуються для фарбування віконних рам, дверей, підлог, тобто саме тих елементів, які не повинні змінювати своїх параметрів під дією вологи.

 

Для покриття дерева і деревини Paint Technology рекомендує наступні матеріали:

 

TechnoPlast 20 - фасадная фарба для зовнішніх робіт.

TechnoWood 50 - фарба для деревянних підлог.

TechnoWood Priemer 20 - акриловый лак для дерева. 

TechnoWood Lasur- антисептична фарба для  дерева для зовнішніх робіт.

TechnoWood Priemer - криючий атмосферостійкий захисно-декоративний антисептик.

TechnoWood Paint - фарбування дерев'яних конструкцій

 

Фарби для зовнішніх робіт по дереву повинні володіти стійкістю до негативного впливу атмосферних явищ і біологічних факторів. Одним з таких матеріалів є захисно-декоративна акрилова фарба по дереву TechnoWood Paint. Готова до застосування криюча пластична фарба TechnoWood Paint призначена для фарбування дерева і деревини, що експлуатуються як всередині, так і зовні приміщень.

 

 

Фарба забезпечує тривалий захист дерева від атмосферних впливів і біологічних факторів (грибків, цвілі, бактерій). Фарбу також можна використовувати для перефарбування раніше пофарбованих поверхонь, можна наносити на антисептированную деревину. Пофарбовані фарбою дерев'яні поверхні високостійкі до агресивних проявів навколишнього середовища (УФ-випромінювання, кислотно-лужним опадів), до синтетичних миючих засобів.

 

Фарба TechnoWood Lasur рекомендується для промислової фарбування дерева, для фарбування дерев'яних будинків і споруд, дачних і садових будиночків, рублених і обшитих вагонкою фасадів, дерев'яних конструкцій і споруд, парканів, воріт, стовпів, дерев'яних опор і балок, віконних рам, дверей, а також будь-яких дерев'яних поверхонь, схильних до підвищеного зносу. Простота застосування фарби по дереву, тривалі терміни експлуатації і абсолютна ремонтопридатність в поєднанні з низькою собівартістю роблять застосування пластичної фарби TechnoWood Lasur економічно доцільною і вигідною для споживача.

 

 

Детальну інформацію про фарбу TechnoWood Lasur і фарбування дерева (фарбування деревини, фарбування дерев'яних будинків, фасадна фарба по дереву) Ви можете дізнатися на сторінках нашого сайту.